Barierki ochronne - wynajem i montaż

Transport, rozstawienie i zabezpieczenie

Wynajem barierek ochronnych na imprezy

Barierki Zaporowe Lekkie - to stabilność, a także lekka, trwała konstrukcja. Są to podstawowe cechy charakteryzujące barierki ochronne na imprezy masowe.
Nasze płotki mają 110 cm wysokości oraz 250 cm szerokości. Z racji ich charakterystyki, proponujemy wynajem barierek ochronnych do miejsc typu wygrodzenie sceny, wydzielenie miejsca dla akustyka, wydzielenie ciągów komunikacyjnych scena - akustyk, miejsce dla personelu czy parkingów.

Ogrodzenia Ażurowe - powstają z ramy, która została pokryta cynkiem oraz przęseł, które tworzą stalową siatkę. Płotki na imprezy masowe lub tworzące ogrodzenie terenu budowy, umieszcza się w betonowych lub plastikowych stopach, umożliwiających zamocowanie dwóch barierek jednocześnie. Rozwiązania te są lekkie, dlatego znacznie lepiej będą sprawować się w miejscach, które nie są wystawione na bezpośrednie przeciążenie. Wynajmowane przez nas barierki ochronne mają 200 cm wysokości i 350 cm szerokości, stąd też znacznie skuteczniej zabezpieczają wybrany teren przed dostaniem się na niego osób nieupoważnionych np.: (wygrodzenie miejsca dla Artystów).

Warto także zaznaczyć, że zarówno barierki zaporowe lekkie, jak i ażurowe, umożliwiają zamontowanie na nich banerów promocyjnych. Agencja Ochrony CERBER zajmuje się zabezpieczaniem wydarzeń kulturalnych już od lat, dlatego doskonale rozumiemy jak ważne jest właściwe przygotowanie ich terenu. Wynajmowane przez nas płotki oraz barierki ochronne na imprezy masowe będą stanowić ważne wsparcie podczas organizacji bezpiecznych koncertów i festynów.

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od ilości wypożyczonych barierek jak również ilości dni na które zostały wynajęte.

Zapewniamy transport, montaż i demontaż barierek ochronnych.